Komendanci od 1957r.

Poniżej przedstawiamy Komendantów naszego Hufca od roku 1957 do chwili obecnej

hm Tadeusz ORZĘCKI  2015 – obecnie
hm Ryszard SIEKIERSKI  2011 – 2015
hm Ryszard SIEKIERSKI 10.11.2007 –
hm Lidia KRUŻYCKA 06.11.1991 – 10.11.2007
hm Aleksandra WOLIŃSKA 28.10.1995 – 06.11.1999
hm Lidia KRUŻYCKA 12.12.1992 – 28.10.1995
phm Piotr ŚWIĄTKOWSKI 09.03.1991 -12.12.1992
hm Małgorzata OSTROWSKA 18.11.1988 – 09.03.1991
hm Jerzy LITWIŃSKI 25.09.1981 – 18.11.1988
hm Halina ZAPOLSKA-DOWNAR 01.02.1973 – 25.09.1981
hm Magdalena ROMAN 28.03.1971 – 01.02.1973
hm Jerzy RUSZKOWSKI 15.08.1968 – 28.03.1971
hm Danuta OSTROWSKA 06.1968 – 07.1968
hm Edmund WITKOWSKI 05.03.1967 – 06.1968
hm Leszek WITKIEWICZ 01.09.1963 – 05.03.1967
hm Jerzy  LITWIŃSKI 15.11.1961 – 01.09.1963
hm Ryszard BILSKI   1959 – 15.11.1961
hm Jan KRZEMIŃSKI 06.1957 – 1959
hm Leszek WITKIEWICZ 10.02.1957 – 18.04.1957

 

hm Ryszard SIEKIERSKI 10.11.2007 –
hm Lidia KRUŻYCKA 06.11.1991 – 10.11.2007
hm Aleksandra WOLIŃSKA 28.10.1995 – 06.11.1999
hm Lidia KRUŻYCKA 12.12.1992 – 28.10.1995
phm Piotr ŚWIĄTKOWSKI 09.03.1991 -12.12.1992
hm Małgorzata OSTROWSKA 18.11.1988 – 09.03.1991
hm Jerzy LITWIŃSKI 25.09.1981 – 18.11.1988
hm Halina ZAPOLSKA-DOWNAR RZĘDOWSKA 01.02.1973 – 25.09.1981
hm Magdalena ROMAN 28.03.1971 – 01.02.1973
hm Jerzy RUSZKOWSKI 15.08.1968 – 28.03.1971
hm Danuta OSTROWSKA 06.1968 – 07.1968
hm Edmund WITKOWSKI 05.03.1967 – 06.1968
hm Leszek WITKIEWICZ 01.09.1963 – 05.03.1967
Jerzy  LITWIŃSKI 15.11.1961 – 01.09.1963
hm Ryszard BILSKI 1959 – 15.11.1961
hm Jan KRZEMIŃSKI 06.1957 – 1959
hm Leszek WITKIEWICZ 10.02.1957 – 18.04.1957